Uyanış arkaplan-alt5-mobile.jpg
Uyanış arkaplan-alt3 mobile.jpg
Uyanış arkaplan-alt2-mobile.jpg
Uyanış arkaplan-ust-mobile.jpg
 .jpg

İyileşmenin ve iyi hissetmenin yollarını çok aramış kişiler olarak, ulaştığımız bu iyilik halini sürdürebilmenin nasıl kıymetli bir şey olduğunu çok iyi biliyor ve bu hazineyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Niyetimiz her geçen gün daha da belirsizleşen yaşam şartlarının karşısında sağlıklı bir beden, zihin ve ruh hali içerisinde ve dengede kalabilmenin yollarını bir bütün halinde, sizi yormayacak en hızlı ve en etkin şekilde sunmak.

 

Bu niyetle hazırladığımız 40 günlük Uyanış Kursu’nu tamamladığınızda bedenen, kalben ve ruhen iyi hissettiğinizden ve bu iyilik halini korumanın yollarını bildiğinizden emin oluyor olacağız.

 

Hazırladığımız bu detoks programına katılarak sizi 40 gün boyunca bedeninize, kalbinize ve ruhunuza yatırım yapmaya davet ediyoruz.

 

Programı etkin ve işbirliği halinde yürütebilmemiz için tek ihtiyacımız var, sizin gönüllülüğünüz. Gerisi bizim işimiz.

 

Güneş Günhan & Wolfgang Schareck

Her birinin ayrı ayrı eşsiz katkısı olduğunu bildiğimiz tüm çalışmalarımızı bir plan dahilinde size sunabilmek üzere paket haline getirdik. En kısa sürede en kalıcı etkiyi alabilmeniz için sizden istenen program akışına olabildiğince sadık kalmanızdır.

Nefes grup seansları ile nefesinizle çalışarak duygusal yüklerinizden arınmanın yolunu ögrenecek ve pratikledikçe hafifleyeceksiniz. Mucize bilinci dersleri ile mevcut bakış açılarınızın size ve yaşamınıza olan yansımalarını fark edecek, hakikatin penceresinden kendinize ve yaşamınıza bakabilmeyi deneyimleyeceksiniz. Dersler her sabah Telegram üzerinden sizinle paylaşılacak olup, gün içerisinde o günün dersini okumanız istenecektir. Mucize Bilinci grup seansı ile haftalık derslerin paylaşımı ve değerlendirmesi yapılacaktır. Haftada 2 kez gerçekleştireceğimiz Yoga dersleri ile bedeniniz esneklik kazandıkça zihnen ve ruhen de daha esnek olabilmeyi deneyimleyecek, uyanış öğretisini içselleştirmeyi pratikliyor olacaksınız.

Kurs süresince katılımcıyla birlikte programlanacak olan Bireysel Self-connection seansı ve gruba özel Human Design analizi de pakete dahildir.

Tüm dersler Microsoft Teams programı üzerinden olmaktadır.

Derse katılamayanlar ya da tekrar yapmak isteyenler toplantı kaydından telafi yapabilirler.

Program

(Bireysel self-connection katılımcıyla programlanacaktır)

Yoga
Salı - Vinyasa Yoga     20.15-21.15

Perşembe - Yin Yoga  20.15-21.15

Nefes
Çarşamba - 20.15-22.15

Mucize Bilinci
Pazar - 20.15-21.45

 

UYANIŞ KURSU

KURS DETAYLARI